Warior

Specialista na ruční boj s nepřekonatelnou silou.

Existuje celkem šest bojových umění známých jako "Autentická šestka" předávaná z generace na generaci mezi lidmi Nevarethu. Techniky, které ovládá Warior  Blader a Wizard byly ustanoveny před Exodusem Nevarethu v Časech Cti. Kolují povídačky o tom, že v dobách, kdy byla technologie využívající Jádro na svém vrcholu, mohl člověk narazit na stovky skupin, z nichž každá se zabývala jiným, unikátním bojovým uměním.

Válečníci dostali do vínku První, nejstarší formu Síly. Zdokonalují se ve fyzických vlastnostech a Sílu používají pouze jako doplněk - více ji využívají než jí manipulují. Tedy být Válečníkem znamená být více zaměřený více na tělesnou stránku než na ovládání Síly.

Vzhledem k tomu, že upřednostňují tvrdý fyzický útok nad technikou a rychlostí, jsou jejich boje často více vzrušující a dynamické. Avšak jejich porozumění toku Síly a manipulaci s ní je velmi omezené a je třeba tomu přizpůsobit trénink - zaměření na sílu, ne důvtip.

Nicméně, říká se, že zkušení válečníci jsou schopni probudit své latentní schopnosti používáním Síly a stanou se z nich bersekři schopní přivolat Astrální zbraň na krátkou dobu spirituálního probuzení.

Doporučená výbava: Armorsuit, Great Sword / Diakatana 

Doporučený poměr vlastností:
Great Sword: Str 9, Int 1, Dex 2

Daikatana: Str 8, Int 1, Dex 3

 
 
 
 
 
 
 
 
 •  SunLight CMS  •  administrace Tvorba motivu - webdesign