Blader

Tanečník se smrtí, nejrychlejší vládce dvou čepelí.

 

Bladeři jsou těmi, kteří ovládli Druhou formu síly předávanou již od času Nevarethského Exodu. Dle mudrců z Tower of Sages pochází schopnosti Bladerů z bojového umění praktikovaného ve východních zemích v Časech Zatracení a znovuobjeveného v Časech Cti. První generace Sedmi Moudrých pak ucelila schopnosti, kterými Blader  vládne, do dnešní podoby.

Jejich trénink je zaměřen na maximalizaci fyzických dovedností za používání Síly a upřednostňuje velkolepě vypadající techniky a rychlost nad destruktivní silou. Stejně jako Warrior, má i Blader  omezené znalosti týkající se síly, a tak se raději zabývá procvičováním hbitosti a síly než ovládáním Síly.

Na počátku používali široké spektrum zbraní, ale rychle si uvědomili, že nejlepšími společníky v boji jsou pro ně dva meče. Od té doby používají dva jednoruční meče s jedním či dvěma ostřími jako své primární zbraně a za zbroj volí lehký Martialsuit set z kontinentu známého jako Huan, který jim zaručuje tolik potřebnou rychlost.

Říká se, že zkušení Bladeři trénující hbitost až na svých hranici možností, jsou schopni se pohybovat tak rychle, že to vypadá, jako by se v okolí nepřítele objevili přízrační dvojníci Bladera. Po důkladném tréninku může nadaný Blader take zvládnout dovednost boje s ničivou Astrální zbraní.

Doporučená výbava: Martialsuit, Katana / Blade  


Doporučený poměr vlastností:
Katana: Str 5, Int 1, Dex 6
Blade: Str 6, Int 1, Dex 5

 
 
 
 
 
 
 
 
 •  SunLight CMS  •  administrace Tvorba motivu - webdesign