Force Archer

Ostrostřelec přinášející smrt magickými šípy, které řežou vzduch kolem hlav nepřátel.

 

Ačkoliv toto umění patří do Autentické Šestky, stejně jako Force   Shielder a Force Blader, nebylo vyvinuto a zdokonalováno v Sage Tower narozdíl od Warriora, Bladera a Wizarda. Force Archeři našli svou cestu až mnoho stovek let po Nevarethském Exodu zcela nezávisle na ostatních. V několika posledních letech byli nazýváni Vládci Síly, ale to se nyní stalo termínem, který se vztahuje ke všem šesti Autentickým Uměním.

Ze tří rozdílných skupin bojových umění - Warrior, Blader, Wizard - se Force Archeři nejvíce blíží poslední zmiňované. Uvědomili si potenciál dalekonosných magických útoků a snažili se zjistit, jak zintenzivnit sílu kouzel. Je v obecném povědomí, že vztah mezi vzdáleností a prostorem je inverzní k tomu mezi prostorem a Silou.

Objevitelé schopností, kterými nyní oplývají Force Archeři, byli více zaujati vzdáleností a rychlostí než prostorem a silou. Podařilo se jim stvořit sadu dalekonosných útočných kouzel pro Force Archery a pokročilejší verzi Orbu - Krystal. Tyto velké objevy vedly k jednomu ještě většímu: objevu Astrálního luku, který minimalizuje riziko rapidního snížení účinku při používání dalekonosných útoků a zároveň ulehčuje kontrolu nad Silou a zvyšuje rychlost vlastního útoku. Později také posloužil jako odrazový můstek k vytvoření Astrálních zbraní Force Archerů.

Používání Krystalů nevyžaduje mnoho síly ani hbitosti. Force Archeři se take v porovnání s ostatními drží spíše na místě díky svému unikátnímu stylu boje a preferují futuristický Battlesuit set z Pasturského kontinentu, který jim nabízí více ochrany než zbroj či spíše jen oblečení Wizardů.

Zkušenější Force Archeři dokáží využít rychlých útoků zaměřených na vzdáleného nepřítele, a pokud dosáhnou nejvyššího stupně kontroly Síly, dokáží svou oběť zabít na velkou dálku jedním výstřelem.

Doporučená výbava: Battlesuit, Crystal  

Doporučený poměr vlastností: Str 2, Int 6, Dex 4

 
 
 
 
 
 
 
 
 •  SunLight CMS  •  administrace Tvorba motivu - webdesign