Force Shielder

Věrní bojovníci, kteří používají svůj štít, aby chránili ostatní.

 

Vynález Krystalu přinesl ještě jinou možnost využití Síly než jen Astrální luk. Mnoho lidí si všimlo, že Astrální luk velmi snadno dosáhne dobrých výsledků při útoku na vzdáleného nepřítele, a snažili se přijít na způsob, jak precizně kondenzovat Síly do sítě okolo Krystalu tak, aby se nerozpadala při útoku na nepřítele. Výsledkem jejich snažení byl Astrální štít.

Stvoření Astrálního štítu začalo novou kapitolu v historii zbrojí v Nevarethu. Astrální štíty měly tak dobré výsledky při silových testech, že bylo rozhodnuto jich používat pro obranné účely. Warrioři a Bladeři, kteří zoufale potřebovali jiný styl boje, se stali Force Shieldery. Kromě nesrovnatelně vyšší obranyschopnosti dostali možnost stvořit vlastní bojový styl, a tak začali nosit těžké brnění - Armorsuit set - a Astrální štít.

Force Shieldeři se specializují na útoky na blízko, jsou neschopní jakéhokoliv vzdálenějšího útoku. Tento nedostatek vynahradili používáním mnoha a mnoha podpůrných kouzel, která zvýší jejich útočnou sílu tím, že manipulují se Silami blízko jejich těla. Právě to jsou metody, které se rovnají i těm nejlepším kouzlům Mágů.

Tyto události byly zlomovým okamžikem pro Nevarethský způsob boje. Force Shielder musí investovat mnoho energie do posílení fyzické konstituce, aby byl vůbec schopen nosit Armorsuit, nejlepší a zároveň nejtěžší brnění, ale také se důkladně seznámit se Silou, aby byl schopen ji efektivně ovládat. Také ovšem potřebuje přesnost pro precizní zásah nepřítele, jelikož používá jen jeden jednoruční meč.

Zkušení Force Shieldeři se vyznají v mnoha různých způsobech manipulace s Astrálním štítem a mohou jeho pevnost dotáhnout k dokonalosti, když budou často procvičovat kontrolu blízkoproudící Síly.

Doporučená výbava: Armorsuit, Blade + Crystal


Doporučený poměr vlastností: Str 5, Int 4, Dex 3

 
 
 
 
 
 
 
 
 •  SunLight CMS  •  administrace Tvorba motivu - webdesign