Force Blader

Šermíř, jehož meč plane Silou

 

Vynález Krystalu a zrod Force Archerů uvedly na scénu kromě Force Shielderů i něco jiného - Force Bladery. Jelikož byly obě posledně zmíněná bojová umění zformována přibližně ve stejnou dobu, mají mnoho společného. Už od dávných časů Nevarethu si lidé přáli používat meč a magii zároveň, aby pokryli jak malou, tak větší vzdálenost.

Až do časů, kdy se objevili Force Archeři a Force Shieldeři to však bylo skoro nemožné. Jejich příchodem však byli lidé více než povzbuzení ke studiu umění šermíře ovládajícího magii: Force Bladera.

Na počátku nosili Force  Bladeři meč v jedné a ovladač síly v druhé ruce. Na rozdíl od Force Shielderů se Force Bladeři zaměřují na hbitost pro přesné a rychlé útoky. Z toho důvodu nemohou nosit těžší zbroj než je Battlesuit set. Namísto primitivního ovladače síly nyní používají Orb, který se zaměřuje na destruktivní využití síly více než ovladač.

Výzkum tohoto umění přinesl své ovoce v podobě hbitých Force  Bladerů, avšak nebyl to až takový úspěch, jak se předpokládalo. Jejich útoky mečem nebyly tak silné jako Bladerské a použití magie nemělo tak drtivý dopad jako kouzlo Wizarda nebo střela z Astrálního luku Force Archera. Taktéž nebyli schopni používat tak mocná obranná kouzla jako Force  Shieldeři, a tak museli najít jinou cestu, jak zvýšit svou sílu. Po dlouhém bádání zjistili, že používání magických a zbraňových schopností najednou tuto vadu odstraní. Stvořili unikátní pojetí boje známé jako Magické Zbraňové Schopnosti. A tak se zrodili Force Bladeři, Šermíři Magie.

Jelikož musí být stejně zdatní jak v šermu tak v magii, snaží se udržovat rovnováhu při práci na svých fyzických schopnostech a vůli, důvtipu a inteligenci. Ačkoliv nevzniklo ještě mnoho Magických Zbraňových Schopností, umí Force Bladeři kreativně využívat svou katanu a magii zároveň.

Doporučená výbava: Battlesuit, Katana + Orb  


Doporučený poměr vlastností: Str 4, Int 4, Dex 4

 
 
 
 
 
 
 
 
 •  SunLight CMS  •  administrace Tvorba motivu - webdesign