Bloody Ice

 

Prewitt (Weapon Shopkeeper)
Prodává zbraně určené Warriorům a Force Shielderům až do třídy Bluestin. Navenek se zdá obhroublý, ale je velmi citlivý. Touží pomstit svou kočku, která byla zabita monstry za městem. Jestli mu chcete ve vykonávání pomsty pomoci, přijměte úkol, který vám nabízí.

Simon (Armour Shopkeeper)
Na skladě má Armorsety od nejzákladnějších po Bluestinové. Jeho vnouče bylo uneseno náboženským fanatikem a Simon šil teplé oblečení všem, kteří mu ho pomohli hledat.

O Conner (Instructor)
Cvičí Warriory a Force Shieldery v umění boje. Čas od času vypráví příběh o tom, jak kdysi býval mladý a nebojácný.

Keller (Core Alchemist)
V jejím obchodě najdete magickou výbavu pro Force Shieldery do Bluestinové třídy. Prodává také uzdravující lektvary, lektvary obnovující magickou sílu, teleportační kameny a potřeby pro výrobu výbavy. Také zajišťuje vylepšování předmětů pomocí Force Core. Dělá dojem hravé a rozpustilé osoby, ale trpí ztrátou paměti. Díky zapomětlivosti propadla několikrát u alchymistických zkoušek.

Fissher (Agent of Port Service)
Za nepatrný poplatek si u něj můžete uschovat své věci. Je to velice přátelský chlapík.

Deighton (Grocer)
Prodává lektvary a několik dalších věcí. Mimo jiné i prsten zajišťující vstup do země nemrtvých. Říká se, že vypráví zajímavé příběhy, takže dávejte dobrý pozor, až vám bude jeden vyprávět.

Henkoff (Officer)
Je zodpovědný za pokrok v technikách boje Warriorů a Force Shielderů. Můžete jeho prostřednictvím také založit gildu. Jakožto představený Věže Mudrců je patřičně přísný.

Miles (Guard)
Statečný muž chránící Bloody Ice před monstry z okolí. Občas vás pověří nějakým úkolem. Je si velice blízký s Deightonem. Vypadá poněkud přitrouble.

Eric (Guard)
Další statečný strážce Bloody Ice. Až kolem něj půjdete, poslouchejte, co si mumlá. Může z toho být zajímavý úkol.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 •  SunLight CMS  •  administrace Tvorba motivu - webdesign