Desert Scream

Mezias (Weapon Shopkeeper)
Prodává zbraně pro Bladery až po třídu Bluestin. Má blízko k Yuan, jedné z legendárních bladerů. Je dobře vychovaný a někdy se zdá dost formální.  

Dion (Armour Shopkeeper)
Prodává brnění pro Bladery a Wizardy až po třídu Bluestin. Zná Agris z Port Luxu od doby, kdy byly děti. Vypráví mnoho příběhů o Naain.

Gette (Instructor)
Bladery a Wizardy učí dovednost s mečem, magií a vylepšovací dovednosti. Dává dobrý pozor na Naain, která měla pověst problémového dítěte.

Sullivan (Core Alchemist)
Prodává všemožné doplňkové vybavení (lektvary života, lektvary many, atd.) a magické zbraně až po třídu Bluestin. Pokud jí dáte Force Core, může vám pomoct získat nové schopnosti do vašeho vybavení. Zajímá se o velkou škálu vědomostí a prý odměňuje ty, kteří se zajímají o zakázaný výzkum.  

Cox (Agent of Port Service)
Můžete mu svěřit své věci. Kdykoliv mu zanecháte nějakou věc, musíte mu zaplatit poplatek za úschovu. Jsou zde pověsti, že má velký meč, který má velkou moc, ale není zde cesta, jak to potvrdit.  

Eillen (Grocer)
Prodává různé doplňky pro boj (lektvary zdraví, lektvary many, warp karty pro určité úkoly atd.) a prsten, pomocí kterého se dostanete do Forgoten Ruin. Žije okolo mnoha monster, ale nikdy se jí nic nestalo. Nezdá se, že je to normální člověk.

Dunhike (Officer)
Je oprávněn dávat pokročilé zkoušky pro Wizardy a Bladery a také vám povolí založit si gildu. Je přísný a je jedním z úředníků "Věže moudrých mužů" . Velmi dobře zná osmého "moudrého muže" 

Tekki (Guard)
Je to statečný muž, který hlídá Desert Scream před monstry. Občas pro vás bude mít úkol. Nevynechejte jeho zvláštní řeči. 

Markus (Guard)
Narodil se a vyrostl v Desert Screamu, je velice společenský a nikdy nevynechá jakoukoli událost, ať je velká či malá. Občas pro vás bude mít úkol.

Deeplers (Guard)
Statečný muž, který hlídá Desert Scream před monstry. Díky jeho těžkému kouření je jeho psychická kondice hodně sporná, pokud se o tom chcete přesvědčit, tak přijímejte jeho úkoly.

Cito (Guard)
Je to statečný muž, který hlídá Desert  Scream před monstry. Občas pro vás bude mít úkol. Říká, že zůstává celou noc vzhůru a upravuje si vlasy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 •  SunLight CMS  •  administrace Tvorba motivu - webdesign