Green Despair

Mitroff (Weapon Shopkeeper)
Prodává zbraně pro Force Bladery a Force Archery až po třídu Bluestin. Vypadá tvrdý a někdy dokáže být hodně impulsivní. Je to přítel Collinse.

Collins (Armour Shopkeeper)
Prodává brnění pro Force Bladery a Force Archery až po třídu Bluestin. Umí dobře vařit a většina z jeho úkolů se skládá ze sbírání věcí pro jeho vaření. Je to dobrý přítel Mitroffa.

Kallua (Instructor)
Force Bladery a Force Archery učí dovednost s mečem, magií a vylepšovací dovednosti. Říká se, že je její kůže tak pěkná díky intensivnímu slunci v džungli.

Nodaka (Core Alchemist)
Prodává všemožné doplňkové vybavení (lektvary života, lektvary many, atd.) a magické zbraně až po třídu Bluestin. Pokud jí dáte force core, může vám pomoct získat nové schopnosti do vašeho vybavení. Nemá ráda nudné otázky a je hodně zvídavá.

Nadler (Agent of Port Service)
Můžete mu svěřit své věci. Kdykoliv mu zanecháte nějakou věc, musíte mu zaplatit poplatek za úschovu. Vysnil si, že bude členem jednotek na Huanském kontinentu, ale nelituje toho, že si zvolil tuto profesi.

Libert (Grocer)
Prodává různé doplňky pro boj (lektvary zdraví, lektvary many, warp karty pro určité úkoly atd.). Je plný sebedůvěry a je schopný provést rychlé výpočty.

Schuteberk (Officer)
Je oprávněn dávat pokročilé zkoušky pro Force Bladery a Force Archery a také vám povolí založit si gildu. Je oficiálně jedním z úředníků "Věže moudrých mužů". Vypadá přísný, ale dělá si starosti o dobrodruhy, kteří plní nebezpečné úkoly.

Henderson (Guard)
Je to statečný muž, který hlídá Green Despair před monstry. Občas pro vás bude mít úkol. Rád pro zábavu riskuje.

Sean (Guard)
Statečný muž, hlídající Green Despair před monstry. Občas pro vás bude mít úkol. Povídá se, že jeho úkoly jsou poněkud nezvyklé.

 
 
 
 
 
 
 
 
 •  SunLight CMS  •  administrace Tvorba motivu - webdesign