Fort Ruina

 

Najaba (Weapon Shopkeeper)

Prodává doporučené zbraně pro všechny charaktery až po třídu Titanium. Když se opije, tak začne mluvit o divných věcech, ale někdy vypráví překvapující příběhy. Začal pít, když mu museli vyměnit některé části jeho těla za mechanické.

Ryeong (Armour Shopkeeper)

Prodává brnění pro všechna zaměžení až po třídu Titanium. Je docela pěkná. Nikdy ale nevíte, co si myslí.

 

Soyoung (Core Alchemist)

Prodává magické zbraně až po třídu Pherystin. Také prodává všemožné doplňkové vybavení (lektvary života, lektvary many, atd.) Pokud jí dáte Force Core, může vám pomoct získat nové schopnosti do vašeho vybavení. Povídá se, že ztratila své alchymistické ověření. Koktá, jako by se něčeho bála.

Crowpar (Agent of Port Service)

Můžete mu svěřit své věci. Kdykoliv mu zanecháte nějakou věc, musíte zaplatit poplatek za úschovu. Utratil hodně peněz za úpravu svých vlasů, ale nikdy se ze strany sousedů nedočkal komplimentu, proto si je vrátil do původního stavu.

Sally (Grocer)

Prodává různé doplňky pro boj (lektvary zdraví, lektvary many, atd.). Jako druhou věc prodává pasti na zvrácené postavy. Do Fort Ruina přišla po prožití hrozné zkušenosti. Je vůbec možné přijít na to, co se jí stalo?

 

Hyde (Guard)

Na částečný úvazek pracuje v kovárně. Má rád zvířata a hry.

Village kid Solmae

Každý den se potlouká po vesnici. Díky nepředvídané nehodě mu museli implantovat náhradní oko a pár částí v ruce za mechanické části. Je hodně bystrý a rád zpívá.

 

Ibank (Guard)

Je to statečný muž, který hlídá Fort Ruina před monstry. Občas pro vás bude mít úkol. Když je ve službě, ukazuje velkou odhodlanost při plnění zadaných úkolů. Mnoho vesničanů mu věří. 

 

Einston (Guard)

Je to statečný muž, který hlídá Fort Ruina před monstry. Občas pro vás bude mít úkol. Trápí se kvůli nějaké neznámé nemoci, ale určitě bude brzy někým vyléčen. 

 

Aniarc (Guard)

Je to statečný muž, který hlídá Fort Ruina před monstry. Občas pro vás bude mít úkol. Nikdy nespí, dokud nesplní zadaný úkol. Je tak akční, že si z něj někteří lidé dělají legraci, že jede na baterky.

 

Redujin (Guard)

Je to statečný muž, který hlídá Fort Ruina před monstry. Občas pro vás bude mít úkol. Má moc rád čepice, ve svém šatníku jich má spousty.

 

Opaeng (Guard)

Statečný muž, který hlídá Fort Ruina před monstry. Občas pro vás bude mít úkol. Násilně požaduje, aby ho jeho sousedé nazývali "Sexy Opaeng".

 

    

Stberry (Guard)

Je to statečný muž, který hlídá Fort Ruina před monstry. Občas pro vás bude mít úkol. Miluje vše, co je vyrobeno z jahod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 •  SunLight CMS  •  administrace Tvorba motivu - webdesign