Lakeside

Patron
Odešel z domova, když mu zemřeli oba rodiče při nešťastné nehodě. Umí číst starobylou literaturu a má schopnost zastrašit monstra, která mu pomáhá, když cestuje. Nedávno našel přítele, se kterým cestuje a je silný. Nicméně je ještě mladý a hodně závislý na ostatních lidech.

Preed
Patří ke skupině hledačů pokladů. Byl zachráněn Patrenem, když ho ohrožovaly monstra v jeskyni. Od té doby s ním cestuje. Je to jeden z nejtalentovanějších lidí v skupině hledačů pokladů. Jeho schopnost kreslit mapy a překladatelské schopnosti jsou výjimečné.

 

 Rin
Byla vůdkyníženské zlodějské skupiny. Narodila se a vyrostla v obchodnické rodině, ale díky obchodním a komerčním konfliktům ztratila všechny členy své rodiny. Tehdy se přidala ke skupině zlodějů a díky její upřímnosti dostala důvěru ostatních členů skupiny. Její muška je hodně dobrá, proto ji nikdo nedokázal porazit. U sebe nosí dvě dýky, které dostala, když byla vůdcem své skupiny.

 

Silverwood
Začal cestovat se skupinou Patrena, která ho zachránila z kritického stavu, ale vztahy mezi ním a Rin by mohly být lepší. Příležitostně dokáže jakoukoli nepříjemnost říct jemně, také se zajímá o staré runy a pozůstatky.

 

Bein
Přečetl znamení znovuzrození "Prince temnoty" z "Věže moudrých mužů" a vyslal do každého regionu jednoho Officera. Přestože je to hodně zkušená osoba, cestuje s Aironell a s málo zkušeným Aikem. V akademii uspěl napoprvé a vlastní legendární meč, ale je pořád skromný a nerad se vytahuje. Je to hlubokomyslná osoba a poskytuje velikou pomoc Aikovi a Aironell. Dělá si starosti o syna, kterého se chystá poslat na nejlepší školu v Rebere a o ženu, která má zdravotní problémy. Ale Bein se bez ohledu na to snaží splnit přidělené úkoly okamžitě.

 Arionell
Potíže dělající čarodějka, která byla vychována v "Cruise" rodině, která byla známa v Force magic. Má velmi malé chápání magie a její nezodpovědná povaha způsobila mnoho chyb. Byla vybrána, aby se stala jednou úřednicí "Věže moudrých mužů". Měla sice výhodu ve výchově a ve slavné rodině, ale pravý důvod jejího výběru byly občasné a překvapující schopnosti, jako jsou například vyvolávací schopnosti, které by na akademii těžko zvládla. Přesto ji její nedostatek koncentrace a neohrabaná práce přidělává ještě více práce.

 

 Aike
SiI když vypadá jako mladý a mírný, úmyslně si bere vždy tuhé a těžké úkoly. Důvod, proč si bere takové úkoly, je ten, že se chce stát jedním z úředníků "Věže moudrých mužů" a myslí, že díky těmto úkolům se může stát silnějším. Od doby co se začal zajímat o Arionell, začal se chovat špatně stejně jako ona. Závidí svému mladšímu bratrovi, který se podobá jejich otci v jejich věku.

 

Captain Mark
Dříve než si ho někdo stihl všimnout, se zabydlel v prázdném domě v Desert Screamu. Je to velice opatrná osoba, ale díky svým zvláštním schopnostem a dobrým učitelským schopnostem se stal součástí vesnice. Vypadá, že ví všechno a má schopnost vidět budoucí události.

Veradrics
Nikdo nezná její příběh, je zahalena mnoha tajemstvími.

Yuan
Používá dva meče k ukázce svých dovedností, spolu se skupinou bladerů se stala žijící legendou. Nikdo nezná její osobní život a lehce se stává terčem pomluv a domněnek.
Vypadá to, že ví skutečnou ukrytou pravdu o "Princi temnoty".  

Aldebaran
Jeden z úředníků "Věže moudrých mužů". Je to smíšek a na každého, kdo ho potká, udělá dobrý dojem. Potuluje se po celém Nevarethském kontinentu, aby ukryl svou přítomnost. Je zde mnoho lidí, kteří tvrdí, že viděli moudrého muže (mudrce) bez toho, aby věděli o koho jde. Dobře zná osmého mudrce - Veradrix.

Heill
Vynálezce, který spadá pod "Věž moudrých mužů". Jako provokaci mluví strašně nahlas a snaží se přerušit jakýkoliv kontakt s kýmkoliv. On a Core alchemist Teski jsou hlavní členové "Důchodcovské společnosti". Mluví poněkud úchylně, ale zřídka odmítne pomoc od lidí. Jakýkoliv dobrodruh, který má zkušenosti v chování, doopravdy neví, jak si může jeho úkoly užít.

Teski
Jednou byl řídící člen čarodějnické guildy, složitý starý alchymista. Je v poradenské radě "Důchodcovské společnosti". Je velmi cynický, nerad přemýšlí, když jsou lidé kolem něj. Pokaždé, když ho požádáte o laskavost, připravte si peníze.

Skaild
Silně věří, že je talentovaný bojovník. Řekl, že jeho město je moc malé, aby uplatnilo jeho potenciál, tak se sebral a odešel s rodinným a vzácným mečem. Jeho dovednosti jsou na začátečnické úrovni a většinou lže. Často předvádí své dovednosti s jeho mečem a výzkum nejlépe vypadající pózy. Nikdy se nevzdává a nikdy se nezalekne. Sleduje Aironell a její pokroky, aby věděl, jestli má šanci.

 

Amnesiac Shade (lost name)
Před odchodem jsem žil a miloval ...... Nikdo neexistoval, neexistoval žádný zvuk .... pouze já jsem zůstal .... prožil jsem svůj čas ..... neztratil jsem své jméno, čas se na mém jméně podepsal ....... aktuálně mou existenci ohrožují lidé ... ale nemám žádné námitky ..... můj život už stačil na omezeném světě.

 

 Skaild on bike
Asi si říkáš, proč má právo být představen dvakrát, ale je zde pověry, že se náhle objevil se svým super strojem a ranil city hráčů. Můžete ho potkat na 71. úrovni při úkolu "Astral Bike".

 Mystic blade
Vypadá to, že se nikdy nezajímal o světové záležitosti. Začne uvažovat až po tom co řekne pár nezbytných slov. Byl členem jedné skupiny, ale díky nepředvídané události skončil. Po tom, co skončil, ztratil zrak a něco z jeho schopností bylo zapečetěno, ale instinkt přežití se v něm nedal zastavit. Trénoval a učil se zacházet znovu s mečem, aby se ochránil před hrozbou organizace, ze které vystoupil. Zkušený válečník, který skrývá sám sebe v odlehlé zemi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 •  SunLight CMS  •  administrace Tvorba motivu - webdesign