Systém boje

V této hře jsou velice našlapané souboje. Brilantně provedené kouzla a schopnosti, vykreslené do těch nejmenších detailů. Na pohled velice záživná comba vás upoutají natolik, že se od hry zkrátka nemůžete odtrhnout. Přímo vás to nutí rozdávat další a další rány, dokud všichni nepadnou. Akce zde tak dostává další rozměr a s čistým srdcem můžu říct, že něco takového se podařilo jen málokde.

Příběhová stránka hry však už docela pokulhává. Na druhou stranu jen zvýrazňuje fakt, že CABAL Online je výhradně o akčnosti, a tak se na podtext příliš nehledí. Tu a tam se vám naskytne malý kousek příběhu, ale vesměs ani není o čem vyprávět. Pohybujete se ve světě zvaném Nevareth, jenž byl ďáblem znesvěcen odpornými nestvůrami a vy a všichni ostatní hrdinové jste povstali, abyste jej zbavili těchto zplozenců pekla.

Hra je plně freeware, ovšem pro majetnější hráče, kteří jsou ochotni do hry i něco investovat, jsou připravena různá zvýhodnění. Zřejmě nejvyužívanější formou jsou prémiové účty, které vám zajistí více peněz, zkušeností a jistotu, že se připojíte na kterýkoliv i sebevíc přeplněný server. Serverů je zde však tolik, že se připojíte téměř vždy. Neplatící hráči se však nemusí bát. Veškerá zvýhodnění pro platící hráče je neomezují a mají stejně tak velké šance jako všichni ostatní. Jen je to bude stát více úsilí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 •  SunLight CMS  •  administrace Tvorba motivu - webdesign